פרויקט המצוף הימי של נתגז זכה במקום הראשון בתחרות פרויקט השנה של העמותה לניהול פרויקטים בישראל

ביום שני, 27.05.13, התקיים הכנס השנתי ה -17 של העמותה לניהול פרויקטים בישראל (PMI), שבמהלכו הכריזה העמותה על פרויקט המצוף הימי כפרויקט השנה והעניקה לג'יי אפשטיין פרס על תפקודו כמנהל הפרויקט בנתגז.

הצלחת ניהולו של הפרויקט נמדדה על פי קריטריונים מעולם הניהול הבינלאומי דוגמת חשיבות הפרויקט, מורכבותו, עמידה בלוח זמנים, תקציב מול ביצוע, מתודות לניהול הפרויקט, ניהול סיכונים, הצלחות, תקלות ועוד.

עמותת PMI העניקה את הפרס לג'יי אפשטיין – המנהל המסחרי של נתגז, אשר שימש כמנהל הפרויקט, וזאת על דרך ניהולו שהביאה לעמידת הפרויקט בכל יעדיו, ולבחירת המצוף הימי במקום ראשון בתחרות פרויקט השנה של העמותה.

מנכ"ל נתגז, שמואל תורג'מן מסר: "אני מברך את ג'יי אפשטיין מנהל הפרויקט, את ישי נצחן, מהנדס הפרויקט ואת חברת נתגז. מדובר בפרויקט מורכב וייחודי הקיים בעוד שלושה מקומות בעולם בלבד והושלם תוך 20 חודשים בלבד מרגע קבלת ההחלטה על ידי שר האנרגיה והמים. המערכת, אשר מקטינה משמעותית את השימוש בדלקים יקרים ומזהמים, מביאה לחיסכון של מאות מיליוני ₪ למשק האנרגיה, מאפשרת גיוון מקורות לאספקת גז טבעי ומגדילה את הביטחון האנרגטי של ישראל בכל עת ובדגש על עונות הקיץ והחורף במהלכן קיימת צריכת שיא של חשמל".

נגישות